MOT-BL-DRV-750
MOT-BL-DRV-750 ISL Products International
MOT-BL-DRV-750.pdf
Виробник: ISL Products International
Description: BLDC Motor Driver, 750W
Packaging: Bag
Mounting Type: Chassis Mount
Current - Output: 25A
Type: Module
Voltage - Supply: 12 ~ 50VDC
Voltage - Load: 48V
Part Status: Active
Wattage - Load: 750 W
на замовлення 35 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BLDC Motor Driver, 750W, Packaging: Bag, Mounting Type: Chassis Mount, Current - Output: 25A, Type: Module, Voltage - Supply: 12 ~ 50VDC, Voltage - Load: 48V, Number of Motors: 1, Motor Type: Brushless (BLDC), Control / Drive Type: Brushless, Part Status: Active, Wattage - Load: 750 W.