MOT-HS36-2685
MOT-HS36-2685 ISL Products International
MOT-HS36-2685.pdf
Виробник: ISL Products International
Description: 36mm DC Motor, 12VDC, 3,650 rpm
Packaging: Bag
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Round - 1.409" Dia (35.80mm)
RPM: 3025 RPM
Type: DC Motor
Termination Style: Terminals
Power - Rated: 6.40W
Diameter - Shaft: 0.125" (3.18mm)
Mounting Hole Spacing: 0.984" (25.00mm)
Length - Shaft and Bearing: 0.453" (11.50mm)
Motor Type: Brushed
Torque - Rated (oz-in / mNm): 2.86 / 20.20
Torque - Max Momentary (oz-in / mNm): 8.33 / 58.84
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 36mm DC Motor, 12VDC, 3,650 rpm, Packaging: Bag, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Round - 1.409" Dia (35.80mm), RPM: 3025 RPM, Type: DC Motor, Termination Style: Terminals, Power - Rated: 6.40W, Diameter - Shaft: 0.125" (3.18mm), Mounting Hole Spacing: 0.984" (25.00mm), Length - Shaft and Bearing: 0.453" (11.50mm), Motor Type: Brushed, Torque - Rated (oz-in / mNm): 2.86 / 20.20, Torque - Max Momentary (oz-in / mNm): 8.33 / 58.84.