MOT-I-46008
MOT-I-46008 ISL Products International
MOT-I-46008.pdf
Виробник: ISL Products International
Description: 30MM PLANETARY GEAR MOTOR - BRUS
Packaging: Box
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Round - 1.181" Dia (30.00mm)
Function: Gearmotor
RPM: 161 RPM
Type: DC Motor
Power - Rated: 8.75W
Diameter - Shaft: 0.236" (6.00mm)
Mounting Hole Spacing: 0.945" (24.00mm)
Length - Shaft and Bearing: 3.736" (94.90mm)
Gear Reduction Ratio: 35
Motor Type: Brushed
Torque - Rated (oz-in / mNm): 73.6 / 519.75
Torque - Max Momentary (oz-in / mNm): 166.65 / 1176.8
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 30MM PLANETARY GEAR MOTOR - BRUS, Packaging: Box, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Round - 1.181" Dia (30.00mm), Function: Gearmotor, RPM: 161 RPM, Type: DC Motor, Power - Rated: 8.75W, Diameter - Shaft: 0.236" (6.00mm), Mounting Hole Spacing: 0.945" (24.00mm), Length - Shaft and Bearing: 3.736" (94.90mm), Gear Reduction Ratio: 35, Motor Type: Brushed, Torque - Rated (oz-in / mNm): 73.6 / 519.75, Torque - Max Momentary (oz-in / mNm): 166.65 / 1176.8.