MOT-IG-22-12V
MOT-IG-22-12V ISL Products International
MOT-IG-22-12V.pdf
Виробник: ISL Products International
Description: 22MM PLANETARY GEAR MOTOR - BRUS
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Round - 0.866" Dia (22.00mm)
Function: Gearmotor
RPM: 109 RPM
Type: DC Motor
Power - Rated: 1.06W
Diameter - Shaft: 0.157" (4.00mm)
Mounting Hole Spacing: 0.709" (18.00mm)
Length - Shaft and Bearing: 2.862" (72.70mm)
Gear Reduction Ratio: 62
Motor Type: Brushed
Torque - Rated (oz-in / mNm): 13.89 / 98.07
Torque - Max Momentary (oz-in / mNm): 83.32 / 588.40
на замовлення 105 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 22MM PLANETARY GEAR MOTOR - BRUS, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Round - 0.866" Dia (22.00mm), Function: Gearmotor, RPM: 109 RPM, Type: DC Motor, Power - Rated: 1.06W, Diameter - Shaft: 0.157" (4.00mm), Mounting Hole Spacing: 0.709" (18.00mm), Length - Shaft and Bearing: 2.862" (72.70mm), Gear Reduction Ratio: 62, Motor Type: Brushed, Torque - Rated (oz-in / mNm): 13.89 / 98.07, Torque - Max Momentary (oz-in / mNm): 83.32 / 588.40.