MOT-IG22CGM-12VDC
MOT-IG22CGM-12VDC ISL Products International
MOT-IG22CGM-12VDC.pdf
Виробник: ISL Products International
Description: 22mm Planetary Gear Motor, 12V,
Packaging: Bag
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Round - 0.866" Dia (22.00mm)
Function: Gearmotor
RPM: 4 RPM
Type: DC Motor
Termination Style: Terminals
Power - Rated: 550mW
Diameter - Shaft: 0.236" (6.00mm)
Mounting Hole Spacing: 0.669" (17.00mm)
Length - Shaft and Bearing: 0.681" (17.30mm)
Gear Reduction Ratio: 1475
Motor Type: Brushed
Torque - Rated (oz-in / mNm): 194.42 / 1372.93
Torque - Max Momentary (oz-in / mNm): 249.97 / 1765.20
Part Status: Active
на замовлення 105 шт:
Написати відгук
Description: 22mm Planetary Gear Motor, 12V,, Packaging: Bag, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Round - 0.866" Dia (22.00mm), Function: Gearmotor, RPM: 4 RPM, Type: DC Motor, Termination Style: Terminals, Power - Rated: 550mW, Diameter - Shaft: 0.236" (6.00mm), Mounting Hole Spacing: 0.669" (17.00mm), Length - Shaft and Bearing: 0.681" (17.30mm), Gear Reduction Ratio: 1475, Motor Type: Brushed, Torque - Rated (oz-in / mNm): 194.42 / 1372.93, Torque - Max Momentary (oz-in / mNm): 249.97 / 1765.20, Part Status: Active.