MOT-IG22CGM-24V
MOT-IG22CGM-24V ISL Products International
MOT-IG22CGM-24V.pdf
Виробник: ISL Products International
Description: 22MM PLANETARY GEAR MOTOR - BRUS
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Round - 0.866" Dia (22.00mm)
Function: Gearmotor
RPM: 27 RPM
Type: DC Motor
Power - Rated: 1.03W
Diameter - Shaft: 0.236" (6.00mm)
Mounting Hole Spacing: 0.669" (17.00mm)
Length - Shaft and Bearing: 3.787" (96.20mm)
Gear Reduction Ratio: 246
Motor Type: Brushed
Torque - Rated (oz-in / mNm): 41.66 / 294.2
Torque - Max Momentary (oz-in / mNm): 208.31 / 1471
на замовлення 11 шт:
Написати відгук
Description: 22MM PLANETARY GEAR MOTOR - BRUS, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Round - 0.866" Dia (22.00mm), Function: Gearmotor, RPM: 27 RPM, Type: DC Motor, Power - Rated: 1.03W, Diameter - Shaft: 0.236" (6.00mm), Mounting Hole Spacing: 0.669" (17.00mm), Length - Shaft and Bearing: 3.787" (96.20mm), Gear Reduction Ratio: 246, Motor Type: Brushed, Torque - Rated (oz-in / mNm): 41.66 / 294.2, Torque - Max Momentary (oz-in / mNm): 208.31 / 1471.