MOT-IG32PGM 100
MOT-IG32PGM 100 ISL Products International
MOT-IG32PGM%20100.pdf
Виробник: ISL Products International
Description: 32MM PLANETARY GEAR MOTOR, 24VDC
Packaging: Box
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Round - 1.260" Dia (32.00mm)
Function: Gearmotor
RPM: 49 RPM
Type: DC Motor
Power - Rated: 9W
Diameter - Shaft: 0.236" (6.00mm)
Mounting Hole Spacing: 1.023" (26.00mm)
Length - Shaft and Bearing: 3.622" (92.00mm)
Motor Type: Brushed
Torque - Rated (oz-in / mNm): 250.0 / 1765
Torque - Max Momentary (oz-in / mNm): 680.48 / 4805.25
Part Status: Active
на замовлення 27 шт:
Написати відгук
Description: 32MM PLANETARY GEAR MOTOR, 24VDC, Packaging: Box, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Round - 1.260" Dia (32.00mm), Function: Gearmotor, RPM: 49 RPM, Type: DC Motor, Power - Rated: 9W, Diameter - Shaft: 0.236" (6.00mm), Mounting Hole Spacing: 1.023" (26.00mm), Length - Shaft and Bearing: 3.622" (92.00mm), Motor Type: Brushed, Torque - Rated (oz-in / mNm): 250.0 / 1765, Torque - Max Momentary (oz-in / mNm): 680.48 / 4805.25, Part Status: Active.