MOT-RB37GM-150
MOT-RB37GM-150 ISL Products International
MOT-RB37GM-150.pdf
Виробник: ISL Products International
Description: 37MM SPUR GEAR MOTOR, OFF-SET SH
Packaging: Box
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Round - 1.457" Dia (37.00mm)
Function: Gearmotor
RPM: 34 RPM
Type: DC Motor
Power - Rated: 6W
Diameter - Shaft: 0.236" (6.00mm)
Mounting Hole Spacing: 1.220" (31.00mm)
Length - Shaft and Bearing: 4.138" (105.10mm)
Motor Type: Brushed
Torque - Rated (oz-in / mNm): 222.20 / 1569.06
Torque - Max Momentary (oz-in / mNm): 249.97 / 1765.20
Part Status: Active
на замовлення 90 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 37MM SPUR GEAR MOTOR, OFF-SET SH, Packaging: Box, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Round - 1.457" Dia (37.00mm), Function: Gearmotor, RPM: 34 RPM, Type: DC Motor, Power - Rated: 6W, Diameter - Shaft: 0.236" (6.00mm), Mounting Hole Spacing: 1.220" (31.00mm), Length - Shaft and Bearing: 4.138" (105.10mm), Motor Type: Brushed, Torque - Rated (oz-in / mNm): 222.20 / 1569.06, Torque - Max Momentary (oz-in / mNm): 249.97 / 1765.20, Part Status: Active.