Продукція > MOT- > MOT20N06D
MOT20N06D MOT-
Виробник: MOT-
Tranzystor N-Channel MOSFET; 60V; 20V; 45mOhm; 20A; 31W; -55°C ~ 150°C; ODPOWIEDNIK: IRLR024N; IRLR024N; IRLR024NTR; IRLR024; IRLR024TR; MOT20N06D TO252 MOT TMOT20N06D MOT
кількість в упаковці: 100 шт
на замовлення 700 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис MOT20N06D MOT-
Tranzystor N-Channel MOSFET; 60V; 20V; 45mOhm; 20A; 31W; -55°C ~ 150°C; ODPOWIEDNIK: IRLR024N; IRLR024N; IRLR024NTR; IRLR024; IRLR024TR; MOT20N06D TO252 MOT TMOT20N06D MOT, кількість в упаковці: 100 шт.