Продукція > MOT- > MOT5N50MD
MOT5N50MD MOT-
Виробник: MOT-
Transistor N-Channel MOSFET; 500V; 30V; 2,2Ohm; 5A; 50W; -55°C ~ 150°C; Similar to: IRFR420TR; MOT5N50MD TO-252 MOT TMOT5N50MD MOT
кількість в упаковці: 100 шт
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис MOT5N50MD MOT-
Transistor N-Channel MOSFET; 500V; 30V; 2,2Ohm; 5A; 50W; -55°C ~ 150°C; Similar to: IRFR420TR; MOT5N50MD TO-252 MOT TMOT5N50MD MOT, кількість в упаковці: 100 шт.