Продукція > MOT- > MOT60N03D
MOT60N03D MOT-
Виробник: MOT-
Transistor N-Channel MOSFET; 30V; 20V; 15mOhm; 60A; 45W; -55°C ~ 150°C; Similar to: IRLR8729TR; MOT60N03D TO252 MOT TMOT60N03D MOT
кількість в упаковці: 100 шт
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис MOT60N03D MOT-
Transistor N-Channel MOSFET; 30V; 20V; 15mOhm; 60A; 45W; -55°C ~ 150°C; Similar to: IRLR8729TR; MOT60N03D TO252 MOT TMOT60N03D MOT, кількість в упаковці: 100 шт.