Продукція > MTRONPTI > MP-1-6.5536MHZ
MP-1-6.5536MHZ MtronPTI
Виробник: MtronPTI
Crystal 6.5536MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin HC-49/U Thru-Hole
на замовлення 690 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 37
Відгуки про товар
Написати відгук