MP-191114-15-8A
MP-191114-15-8A TE Connectivity Raychem Cable Protection
Label_ID_Products.pdf
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
Packaging: 15000 per Roll
Label Type: Die Cut
Label Size: 0.75" x 0.45" (19.1mm x 11.4mm)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LABEL ID PRODUCT, Packaging: 15000 per Roll, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Material: Metallized Polyester, Label Type: Die Cut, Label Size: 0.75" x 0.45" (19.1mm x 11.4mm), Part Status: Active.