Продукція > 3M > MP2-HS144-41
MP2-HS144-41 3M
3mtm-metpaktm-2-fb-shroud-2-mm-backplane-rear-plug-ts1130.pdf
Виробник: 3M
Description: CONN SHROUD BACKPLNE 144P BEIGE
Packaging: Bulk
Connector Type: Shroud for Male Pins
Color: Beige
Mounting Type: Varies by Contact
Number of Positions: 144
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Number of Rows: 4
Connector Style: Backplane
Part Status: Obsolete
Написати відгук
Технічний опис MP2-HS144-41 3M
Description: CONN SHROUD BACKPLNE 144P BEIGE, Packaging: Bulk, Connector Type: Shroud for Male Pins, Color: Beige, Mounting Type: Varies by Contact, Number of Positions: 144, Pitch: 0.079" (2.00mm), Number of Rows: 4, Connector Style: Backplane, Part Status: Obsolete.
Інші пропозиції MP2-HS144-41
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MP2-HS144-41 MP2-HS144-41 Виробник : 3M Electronic Solutions Division 3mtm-metpaktm-2-fb-shroud-2-mm-backplane-rear-plug-ts1130.pdf High Speed/Modular Connectors 144 POS SHROUD 4 ROW 3.5 MM