Продукція > 3M > MP2-R030-51P1-LR
MP2-R030-51P1-LR
MP2-R030-51P1-LR 3M
3mtm-metpaktm-2-fb-inverse-skt-2-mm-5-row-vertical-ts1121.pdf
Виробник: 3M
Description: CONN RCPT FUTUREBUS+ 30POS PCB
Packaging: Tube
Features: Inverse
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold
Color: Beige
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 30
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Number of Rows: 5
Number of Positions Loaded: All
Termination: Press-Fit
Connector Usage: Backplane
Connector Style: Futurebus+®
Contact Finish Thickness: 3.00µin (0.076µm)
Part Status: Active
на замовлення 2352 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT FUTUREBUS+ 30POS PCB, Packaging: Tube, Features: Inverse, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Color: Beige, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 30, Pitch: 0.079" (2.00mm), Number of Rows: 5, Number of Positions Loaded: All, Termination: Press-Fit, Connector Usage: Backplane, Connector Style: Futurebus+®, Contact Finish Thickness: 3.00µin (0.076µm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MP2-R030-51P1-LR MP2-R030-51P1-LR Виробник : 3M Electronic Solutions Division 3mtm-metpaktm-2-fb-inverse-skt-2-mm-5-row-vertical-ts1121.pdf High Speed/Modular Connectors 2 mm 5-Row, Vertical 2-FB Inverse Socket