MP5612-160
MP5612-160 Prodrive Technologies
Виробник: Prodrive Technologies
Description: bi-directional, 2kW, 12V/56V dc-
Power (Watts): 2kW
Packaging: Retail Package
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed, Bidirectional
Operating Temperature: -40°C ~ 75°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 60V
Efficiency: 95%
Current - Output (Max): 160A
Voltage - Input (Min): 24V
Voltage - Output 1: 8 ~ 16V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: bi-directional, 2kW, 12V/56V dc-, Power (Watts): 2kW, Packaging: Retail Package, Mounting Type: Chassis Mount, Type: Enclosed, Bidirectional, Operating Temperature: -40°C ~ 75°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 60V, Efficiency: 95%, Current - Output (Max): 160A, Voltage - Input (Min): 24V, Voltage - Output 1: 8 ~ 16V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1.