MP5624-150
MP5624-150 Prodrive Technologies
mp5624-xx-datasheet.pdf
Виробник: Prodrive Technologies
Description: bi-directional, 3.6kW, 24V/56V d
Power (Watts): 3.6kW
Packaging: Retail Package
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed, Bidirectional
Operating Temperature: -40°C ~ 75°C
Voltage - Input (Max): 60V
Efficiency: 95%
Current - Output (Max): 150A
Voltage - Input (Min): 23V
Voltage - Output 1: 18 ~ 32V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: bi-directional, 3.6kW, 24V/56V d, Power (Watts): 3.6kW, Packaging: Retail Package, Mounting Type: Chassis Mount, Type: Enclosed, Bidirectional, Operating Temperature: -40°C ~ 75°C, Voltage - Input (Max): 60V, Efficiency: 95%, Current - Output (Max): 150A, Voltage - Input (Min): 23V, Voltage - Output 1: 18 ~ 32V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1.