MP821-0.50-1%
MP821-0.50-1% Caddock Electronics Inc.
MP800%20Series.pdf
Виробник: Caddock Electronics Inc.
Description: RES 0.5 OHM 1% 20W TO220
Power (Watts): 20W
Tolerance: ±1%
Features: Moisture Resistant, Non-Inductive
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220-2 Full Pack
Temperature Coefficient: -20/ +80ppm/°C
Size / Dimension: 0.400" L x 0.175" W (10.16mm x 4.45mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: TO-220
Height - Seated (Max): 0.590" (14.99mm)
Part Status: Active
Resistance: 500 mOhms
на замовлення 1466 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.5 OHM 1% 20W TO220, Power (Watts): 20W, Tolerance: ±1%, Features: Moisture Resistant, Non-Inductive, Packaging: Tube, Package / Case: TO-220-2 Full Pack, Temperature Coefficient: -20/ +80ppm/°C, Size / Dimension: 0.400" L x 0.175" W (10.16mm x 4.45mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: TO-220, Height - Seated (Max): 0.590" (14.99mm), Part Status: Active, Resistance: 500 mOhms.