MP825-0.050-1%
MP825-0.050-1% Caddock Electronics Inc.
MP800_Series.pdf
Виробник: Caddock Electronics Inc.
Description: RES 0.05 OHM 1% 25W TO126
Packaging: Tube
Power (Watts): 25W
Tolerance: ±1%
Features: Moisture Resistant, Non-Inductive
Package / Case: TO-126-2
Temperature Coefficient: 0/ +200ppm/°C
Size / Dimension: 0.320" L x 0.110" W (8.12mm x 2.79mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: TO-126
Height - Seated (Max): 0.550" (13.97mm)
Part Status: Active
Resistance: 50 mOhms
на замовлення 50 шт:
Написати відгук
Description: RES 0.05 OHM 1% 25W TO126, Packaging: Tube, Power (Watts): 25W, Tolerance: ±1%, Features: Moisture Resistant, Non-Inductive, Package / Case: TO-126-2, Temperature Coefficient: 0/ +200ppm/°C, Size / Dimension: 0.320" L x 0.110" W (8.12mm x 2.79mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: TO-126, Height - Seated (Max): 0.550" (13.97mm), Part Status: Active, Resistance: 50 mOhms.