MP915-1.50-1%
MP915-1.50-1% Caddock Electronics Inc.
MP900%2C%20MP9000%20Series.pdf
Виробник: Caddock Electronics Inc.
Description: RES 1.5 OHM 1% 15W TO126
Packaging: Tube
Power (Watts): 15W
Tolerance: ±1%
Features: Moisture Resistant, Non-Inductive
Package / Case: TO-126-2
Temperature Coefficient: -20/ +80ppm/°C
Size / Dimension: 0.320" L x 0.110" W (8.12mm x 2.79mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: TO-126
Height - Seated (Max): 0.450" (11.44mm)
Part Status: Active
Resistance: 1.5 Ohms
на замовлення 1872 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 1.5 OHM 1% 15W TO126, Packaging: Tube, Power (Watts): 15W, Tolerance: ±1%, Features: Moisture Resistant, Non-Inductive, Package / Case: TO-126-2, Temperature Coefficient: -20/ +80ppm/°C, Size / Dimension: 0.320" L x 0.110" W (8.12mm x 2.79mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: TO-126, Height - Seated (Max): 0.450" (11.44mm), Part Status: Active, Resistance: 1.5 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MP915-1.50-1% MP915-1.50-1% Виробник : Caddock MP9000_Series-1052.pdf Thick Film Resistors - Through Hole 1.5 ohm 15W 1% TO-126 PKG PWR FILM