Продукція > CADDOCK > MP930-250-1%
MP930-250-1%
MP930-250-1% Caddock
MP900%2C%20MP9000%20Series.pdf
Виробник: Caddock
Thick Film Resistors - Through Hole 250 ohm 30W 1% TO-220 PKG PWR FILM
на замовлення 2381 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: RES 250 OHM 1% 30W TO220, Packaging: Tube, Power (Watts): 30W, Tolerance: ±1%, Features: Moisture Resistant, Non-Inductive, Package / Case: TO-220-2 Full Pack, Temperature Coefficient: -20/ +80ppm/°C, Size / Dimension: 0.410" L x 0.125" W (10.41mm x 3.18mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: TO-220, Height - Seated (Max): 0.650" (16.52mm), Resistance: 250 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MP930-250-1% MP930-250-1% Виробник : Caddock Electronics Inc. MP900%2C%20MP9000%20Series.pdf Description: RES 250 OHM 1% 30W TO220
Packaging: Tube
Power (Watts): 30W
Tolerance: ±1%
Features: Moisture Resistant, Non-Inductive
Package / Case: TO-220-2 Full Pack
Temperature Coefficient: -20/ +80ppm/°C
Size / Dimension: 0.410" L x 0.125" W (10.41mm x 3.18mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: TO-220
Height - Seated (Max): 0.650" (16.52mm)
Resistance: 250 Ohms