Продукція > MULTICOMP PRO > MPADP16B4-0R0-0140
MPADP16B4-0R0-0140
MPADP16B4-0R0-0140 MULTICOMP PRO
4379457.pdf
Виробник: MULTICOMP PRO
Description: MULTICOMP PRO - MPADP16B4-0R0-0140 - Summer, Dauerton, IP40, 80dB, 3A, 12-24V DC, 16mm-Panelausschnitt
tariffCode: 85318070
Resonanzfrequenz: -
rohsCompliant: YES
Wandlerfunktion: Summer
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
Töne: Dauerton
usEccn: EAR99
Nennstrom: 3A
Versorgungsspannung, min.: 12VDC
euEccn: NLR
Wandlermontage: Panelmontage
Produktpalette: MP Panel Buzzers
productTraceability: No
Schalldruckpegel (SPL): 80dB
Versorgungsspannung, max.: 24VDC
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 102 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTICOMP PRO - MPADP16B4-0R0-0140 - Summer, Dauerton, IP40, 80dB, 3A, 12-24V DC, 16mm-Panelausschnitt, tariffCode: 85318070, Resonanzfrequenz: -, rohsCompliant: YES, Wandlerfunktion: Summer, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, Töne: Dauerton, usEccn: EAR99, Nennstrom: 3A, Versorgungsspannung, min.: 12VDC, euEccn: NLR, Wandlermontage: Panelmontage, Produktpalette: MP Panel Buzzers, productTraceability: No, Schalldruckpegel (SPL): 80dB, Versorgungsspannung, max.: 24VDC, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).