MPH-20-F3-T ADAM TECH
Виробник: ADAM TECH
Category: Micro-Match connectors 1,27mm
Description: Connector: PCB-cable/PCB; plug; male; PIN: 20; 1A; IDC; 2x10; 20mΩ
Operating temperature: -40...105°C
Connector: plug
Electrical mounting: IDC
Kind of connector: male
Mechanical mounting: for ribbon cable
Type of connector: PCB-cable/PCB
Tape pitch: 1.27mm
Max. contact resistance:: 20mΩ
Current rating: 1A
Number of pins: 20
Min. insulation resistance: 1GΩ
Connector pinout layout: 2x10
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Micro-Match connectors 1,27mm, Description: Connector: PCB-cable/PCB; plug; male; PIN: 20; 1A; IDC; 2x10; 20mΩ, Operating temperature: -40...105°C, Connector: plug, Electrical mounting: IDC, Kind of connector: male, Mechanical mounting: for ribbon cable, Type of connector: PCB-cable/PCB, Tape pitch: 1.27mm, Max. contact resistance:: 20mΩ, Current rating: 1A, Number of pins: 20, Min. insulation resistance: 1GΩ, Connector pinout layout: 2x10.