Продукція > MANYUE > MPL33730EG19TRX0
MPL33730EG19TRX0
MPL33730EG19TRX0 Manyue
MLPC_catalogue.pdf
Виробник: Manyue
Description: CAP ALUM POLY 330UF 2.5V SMD
Tolerance: -35%, +10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 9mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm)
Part Status: Active
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 2.5 V
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 330UF 2.5V SMD, Tolerance: -35%, +10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 9mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm), Part Status: Active, Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 2.5 V.