MPLAD130KP275CA
MPLAD130KP275CA Microchip Technology
Виробник: Microchip Technology
Description: TVS DIODE 275VWM 445VC PLAD
Packaging: Bulk
Package / Case: Nonstandard SMD
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 292A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 275V (Max)
Supplier Device Package: PLAD
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 300V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 445V
Power - Peak Pulse: 40000W (40kW)
Power Line Protection: No
Grade: Military
Qualification: MIL-PRF-19500
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 275VWM 445VC PLAD, Packaging: Bulk, Package / Case: Nonstandard SMD, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 292A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 275V (Max), Supplier Device Package: PLAD, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 300V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 445V, Power - Peak Pulse: 40000W (40kW), Power Line Protection: No, Grade: Military, Qualification: MIL-PRF-19500.