MPLAD130KP275CVE3
MPLAD130KP275CVE3 Microchip Technology
77728-1243-11222010-31201-am-mplad130kp-datasheet
Виробник: Microchip Technology
Description: TVS DIODE 275VWM 445VC PLAD
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 90A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 275V
Supplier Device Package: PLAD
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 300V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 445V
Power - Peak Pulse: 40000W (40kW)
Написати відгук
Description: TVS DIODE 275VWM 445VC PLAD, Packaging: Bulk, Package / Case: Nonstandard SMD, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 90A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 275V, Supplier Device Package: PLAD, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 300V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 445V, Power - Peak Pulse: 40000W (40kW), Power Line Protection: No.