MPLAD15KP13CAE3
MPLAD15KP13CAE3 Microchip Technology
mplad15kp.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: TVS DIODE 13VWM 21.5VC PLAD
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 696A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 13V
Supplier Device Package: PLAD
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 14.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 21.5V
Power - Peak Pulse: 15000W (15kW)
Написати відгук
Description: TVS DIODE 13VWM 21.5VC PLAD, Packaging: Bulk, Package / Case: Nonstandard SMD, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 696A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 13V, Supplier Device Package: PLAD, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 14.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 21.5V, Power - Peak Pulse: 15000W (15kW), Power Line Protection: No.