MPLAD15KP150A
MPLAD15KP150A Microchip Technology
mplad15kp.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: TVS DIODE 150VWM 243VC PLAD
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 62A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 150V
Supplier Device Package: PLAD
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 167V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 243V
Power - Peak Pulse: 15000W (15kW)
Написати відгук
Description: TVS DIODE 150VWM 243VC PLAD, Packaging: Bulk, Package / Case: Nonstandard SMD, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 62A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 150V, Supplier Device Package: PLAD, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 167V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 243V, Power - Peak Pulse: 15000W (15kW), Power Line Protection: No.