MPM-S123-SB
MPM-S123-SB Magic Power
MPM-S123-SB.pdf
Виробник: Magic Power
Description: AC/DC CONVERTER 12V 5V 123W
Power (Watts): 123W (138W Forced Air)
Features: Remote On/Off, Standby Output, Universal Input
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.60" H (127.0mm x 76.2mm x 40.6mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Medical
Approval Agency: CB, TUV
Efficiency: 87%
Voltage - Output 1: 12V
Voltage - Output 2: 5V
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 4 kV
Standard Number: 60601-1
Current - Output 1: 500 mA
Current - Output 2: 11.25 A
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 12V 5V 123W, Power (Watts): 123W (138W Forced Air), Features: Remote On/Off, Standby Output, Universal Input, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.60" H (127.0mm x 76.2mm x 40.6mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Medical, Approval Agency: CB, TUV, Efficiency: 87%, Voltage - Output 1: 12V, Voltage - Output 2: 5V, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 4 kV, Standard Number: 60601-1, Current - Output 1: 500 mA, Current - Output 2: 11.25 A.