MPM12-1KPSI
MPM12-1KPSI Advanced Energy
ultravolt_mpm_100_to_500_series_data_sheet-3326418.pdf
Виробник: Advanced Energy
Non-Isolated DC/DC Converters MPM-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +12V Input, +1000V HVout, 1.5W, Thru-hole mount, Proportional, Shielded/Isolated.
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук