MPM12-200PI
MPM12-200PI Advanced Energy
ADVE_S_A0002487379_1-2575929.pdf
Виробник: Advanced Energy
Non-Isolated DC/DC Converters MPM-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +12V Input, +200V HVout, 1.5W, Thru-hole mount, Proportional, Isolated
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук