MPP06-05S24B
MPP06-05S24B P-DUKE Technology, Inc.
MPP06%28W%29%20Datasheet.pdf
Виробник: P-DUKE Technology, Inc.
Description: DC DC CONVERTER 24V 6W
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук