MPP06-24S24WB
MPP06-24S24WB P-DUKE Technology, Inc.
MPP06%28W%29%20Datasheet.pdf
Виробник: P-DUKE Technology, Inc.
Description: DC DC CONVERTER 24V 6W
Написати відгук