MPP06-48S12WB
MPP06-48S12WB P-DUKE Technology, Inc.
MPP06%28W%29%20Datasheet.pdf
Виробник: P-DUKE Technology, Inc.
Description: DC DC CONVERTER 12V 6W
Написати відгук