MPQ18021HS-A-LF-P
MPQ18021HS-A-LF-P Monolithic Power Systems Inc.
MPQ18021A.pdf
Виробник: Monolithic Power Systems Inc.
Description: IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8SOIC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Voltage - Supply: 9V ~ 18V
Input Type: Non-Inverting
High Side Voltage - Max (Bootstrap): 115 V
Supplier Device Package: 8-SOIC
Rise / Fall Time (Typ): 12ns, 9ns
Channel Type: Independent
Driven Configuration: Half-Bridge
Number of Drivers: 2
Gate Type: MOSFET (N-Channel)
Current - Peak Output (Source, Sink): 2.5A, 2.5A
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q100
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Voltage - Supply: 9V ~ 18V, Input Type: Non-Inverting, High Side Voltage - Max (Bootstrap): 115 V, Supplier Device Package: 8-SOIC, Rise / Fall Time (Typ): 12ns, 9ns, Channel Type: Independent, Driven Configuration: Half-Bridge, Number of Drivers: 2, Gate Type: MOSFET (N-Channel), Current - Peak Output (Source, Sink): 2.5A, 2.5A, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q100.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPQ18021HS-A-LF-P MPQ18021HS-A-LF-P Виробник : Monolithic Power Systems (MPS) MPQ18021A-1624287.pdf Gate Drivers Industrial Grade, 100V, 2.5A High Frequency Half-Bridge Gate Driver