MPQ2013AGG-33-AEC1-Z
MPQ2013AGG-33-AEC1-Z Monolithic Power Systems Inc.
Виробник: Monolithic Power Systems Inc.
Description: IC REG LINEAR 3.3V 150MA 6QFN
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
LDO Voltage Regulators 40V,150mA,Low Quiescent Current Linear Regulator.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPQ2013AGG-33-AEC1-Z MPQ2013AGG-33-AEC1-Z Виробник : Monolithic Power Systems (MPS) MPQ2013GQ-3324576.pdf LDO Voltage Regulators 40V,150mA,Low Quiescent Current Linear Regulator