MPQ2013AGQ-25-AEC1-P
MPQ2013AGQ-25-AEC1-P Monolithic Power Systems Inc.
mpq2013a_r1.07_1.pdf
Виробник: Monolithic Power Systems Inc.
Description: IC REG LINEAR 2.5V 150MA
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
LDO Voltage Regulators 40V Low Quiescent Current Linear Reg.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPQ2013AGQ-25-AEC1-P MPQ2013AGQ-25-AEC1-P Виробник : Monolithic Power Systems (MPS) MPQ2013A-1316617.pdf LDO Voltage Regulators 40V Low Quiescent Current Linear Reg