MPQ2013AGQ-25-P
MPQ2013AGQ-25-P Monolithic Power Systems Inc.
mpq2013a_r1.07_1.pdf
Виробник: Monolithic Power Systems Inc.
Description: IC REG LINEAR 2.5V 150MA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
LDO Voltage Regulators 40V LowQuies Current Linear Regulator.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPQ2013AGQ-25-P Виробник : Monolithic Power Systems (MPS) MPQ2013A-1316617.pdf LDO Voltage Regulators 40V LowQuies Current Linear Regulator