MPR3W-0R15
MPR3W-0R15 SR PASSIVES
Виробник: SR PASSIVES
Category: Power resistors
Description: Resistor: wire-wound; THT; 150mΩ; 3W; ±5%; Metal Plate; 350V
Type of resistor: wire-wound
Mounting: THT
Resistance: 0.15Ω
Power: 3W
Tolerance: ±5%
Temperature coefficient: 350ppm/°C
Body dimensions: 14x13x5.5mm
Operating voltage: 350V
Manufacturer series: Metal Plate
на замовлення 227 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Power resistors, Description: Resistor: wire-wound; THT; 150mΩ; 3W; ±5%; Metal Plate; 350V, Type of resistor: wire-wound, Mounting: THT, Resistance: 0.15Ω, Power: 3W, Tolerance: ±5%, Temperature coefficient: 350ppm/°C, Body dimensions: 14x13x5.5mm, Operating voltage: 350V, Manufacturer series: Metal Plate.