MPS-3003D+
MPS-3003D+ MATRIX TECHNOLOGY INC.
view?usp=sharing
Виробник: MATRIX TECHNOLOGY INC.
Description: 0-30V/0-3A, 100mV 10mA, Linear
Power (Watts): 90W
Features: Constant Current and Constant Voltage Indicators, Linear, Test Leads
Packaging: Bulk
Display Type: LED
Size / Dimension: 6.299" L x 11.024" W x 5.118" H (160.00mm x 280.00mm x 130.00mm)
Voltage - Output: 0 ~ 30V
Number of Characters: 3
Current - Output: 0 ~ 3A
Type: Bench (AC to DC)
Voltage - Supply: 110 ~ 220VAC
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 0-30V/0-3A, 100mV 10mA, Linear, Power (Watts): 90W, Features: Constant Current and Constant Voltage Indicators, Linear, Test Leads, Packaging: Bulk, Display Type: LED, Size / Dimension: 6.299" L x 11.024" W x 5.118" H (160.00mm x 280.00mm x 130.00mm), Voltage - Output: 0 ~ 30V, Number of Characters: 3, Current - Output: 0 ~ 3A, Type: Bench (AC to DC), Voltage - Supply: 110 ~ 220VAC.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPS-3003D MPS-3003D
Код товару: 41508
Додати до обраних Обраний товар
Виробник : Matrix mps-3003d-datasheet.pdf Інструмент та прилади > Лабораторні блоки живлення
Опис: Лабораторний блок живлення двоканальний
Напруга вх.: 110/220 VAC
Напруга вих.: 0...30 VDC
Струм вих., A: 3 A
Габарити: 165x130x315 mm