MPS-65-13.5
MPS-65-13.5 MEAN WELL USA Inc.
MPS-65-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 13.5V 63W
Power (Watts): 63W
Features: Adjustable Output, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.00" L x 2.99" W x 1.65" H (127.0mm x 76.0mm x 42.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C (With Derating)
Applications: Medical
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 78%
Voltage - Output 1: 13.5V
Part Status: Obsolete
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Current - Output 1: 4.7 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 13.5V 63W, Power (Watts): 63W, Features: Adjustable Output, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.00" L x 2.99" W x 1.65" H (127.0mm x 76.0mm x 42.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C (With Derating), Applications: Medical, Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV, Efficiency: 78%, Voltage - Output 1: 13.5V, Part Status: Obsolete, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Current - Output 1: 4.7 A.
Інші пропозиції MPS-65-13.5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPS-65-13.5 MPS-65-13.5 Виробник : MEAN WELL MPS-65-spec-1109594.pdf Switching Power Supplies 63.5W 13.5V 4.7A