MPS-65-24BMX
MPS-65-24BMX Mean-Well USA, Inc.
mps-65-spec.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 3A 64.8W Medical 8-Pin
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук