Продукція > ONSEMI > MPSH10RLRAG
MPSH10RLRAG
MPSH10RLRAG onsemi
mpsh10-d.pdf
Виробник: onsemi
Description: RF TRANS NPN 25V 650MHZ TO-92
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-226-3, TO-92-3 Long Body, Formed Leads
Mounting Type: Through Hole
Transistor Type: NPN
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Power - Max: 350mW
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 25V
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 60 @ 4mA, 10V
Frequency - Transition: 650MHz
Supplier Device Package: TO-92 (TO-226)
Написати відгук
Description: RF TRANS NPN 25V 650MHZ TO-92, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-226-3, TO-92-3 Long Body, Formed Leads, Mounting Type: Through Hole, Transistor Type: NPN, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Power - Max: 350mW, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 25V, DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 60 @ 4mA, 10V, Frequency - Transition: 650MHz, Supplier Device Package: TO-92 (TO-226), Part Status: Obsolete.
Інші пропозиції MPSH10RLRAG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPSH10RLRAG MPSH10RLRAG Виробник : ON Semiconductor mpsh10-d-1193589.pdf Bipolar Transistors - BJT 25V VHF/UHF NPN