MPV20D431KNK
MPV20D431KNK MULTICOMP PRO
Виробник: MULTICOMP PRO
Description: MULTICOMP PRO - MPV20D431KNK - TVS-Varistor, 275 V, 350 V, SFV20D Serires, 710 V, Scheibe 20mm, Metalloxidvaristor (MOV)
rohsCompliant: YES
Nennspannung V AC: 275V
Nennspannung, V DC: 350V
hazardous: false
Begrenzungsspannung Vc, max.: 710V
Spitzenenergie (10/1000us): 305J
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Betriebstemperatur, max.: 85°C
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 2061 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTICOMP PRO - MPV20D431KNK - TVS-Varistor, 275 V, 350 V, SFV20D Serires, 710 V, Scheibe 20mm, Metalloxidvaristor (MOV), tariffCode: 85334090, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, rohsCompliant: YES, Nennspannung V AC: 275V, Nennspannung, V DC: 350V, euEccn: NLR, Spitzenstoßstrom bei 8/20µs: 10kA, hazardous: false, Begrenzungsspannung Vc, max.: 710V, Spitzenenergie (10/1000us): 305J, rohsPhthalatesCompliant: TBA, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Betriebstemperatur, max.: 85°C, usEccn: EAR99, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).