Продукція > Конденсатори > Плівкові конденсатори > MPX (class X2) 33nF 310VAC K (+/-10%), P = 10mm, 5x11x13mm (MPX333K2FBA-Hitano) (конденсатор плівковий)
MPX_081006.pdf
Код товару: 6559
1 Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Hitano
Ємність: 33 nF
Ном.напруга: 310 VAC
Точність: ±10% K
Крок виводів: 10 mm
Діелектрик: Поліпропілен X2
Розмір корпуса: 5x11x13 mm
Part Number: MPX333K2FBA
у наявності 453 шт:
355 шт - склад
36 шт - РАДІОМАГ-Київ
9 шт - РАДІОМАГ-Львів
53 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
З цим товаром купують
MPX (class X2) 10nF 310VAC K (+/-10%), P = 10mm, 5x11x12,5mm (MPX103K2FBA-Hitano) (конденсатор плівковий)
Код товару: 33102
Додати до обраних Обраний товар
MPX_081006.pdf
Виробник: Hitano
Конденсатори > Плівкові конденсатори
Ємність: 10 nF
Ном.напруга: 310 VAC
Точність: ±10% K
Крок виводів: 10 mm
Діелектрик: Поліпропілен X2
Розмір корпуса: 5x11x12,5 mm
Part Number: MPX103K2EB-
97 шт - РАДІОМАГ-Київ
9 шт - РАДІОМАГ-Львів
100 шт - РАДІОМАГ-Харків
26 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
MPX (class X2) 22nF 310VAC K (+/-10%), P = 10mm, 5x11x13mm (MPX223K2FBA-Hitano) (конденсатор плівковий)
Ємність: 22 nF
Ном.напруга: 310 VAC
Точність: ±10% K
Крок виводів: 10 mm
Розмір корпуса: 5x11x13 mm
Part Number: MPX223K2FBA
42 шт - РАДІОМАГ-Київ
21 шт - РАДІОМАГ-Львів
47 шт - РАДІОМАГ-Харків
11 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 4
CTX(class X1) 100nF 310VAC K(+/-10%) P=10mm, 13x12x6mm (CTX104K310S0P10-Hitano)
2 Додати до обраних Обраний товар
Ємність: 100 nF
Ном.напруга: 310 VAC
Точність: ±10% K
Крок виводів: 10 mm
Діелектрик: Поліпропілен X1
Розмір корпуса: 13x12x6 mm
Part Number: CTX104K310S0P10
у наявності: 736 шт
586 шт - склад
39 шт - РАДІОМАГ-Київ
31 шт - РАДІОМАГ-Львів
33 шт - РАДІОМАГ-Харків
47 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 4
330pF 100V (FKP2-330P/100-WIMA)
Виробник: WIMA
Ємність: 330 pF
Ном.напруга: 100 VDC
Точність: ±2,5% H
Крок виводів: 5 mm
Діелектрик: Поліпропілен
Part Number: FKP2D003301D00HC00
у наявності: 118 шт
19 шт - склад
29 шт - РАДІОМАГ-Київ
30 шт - РАДІОМАГ-Львів
30 шт - РАДІОМАГ-Харків
10 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 3
MPX (class X2) 100nF 310VAC K (+/-10%), P = 15mm, 6x12x18mm (MPX104K2FB-Hitano) (конденсатор плівковий)
Ємність: 100 nF
Ном.напруга: 310 VAC
Точність: ±10% K
Крок виводів: 15 mm
Розмір корпуса: 6x12x18 mm