MPX125K305G
MPX125K305G Illinois Capacitor
MPX%20series.pdf
Виробник: Illinois Capacitor
Description: CAP FILM 1.2UF 10% 305VAC RAD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції MPX125K305G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPX125K305G MPX125K305G Виробник : CDE / Illinois Capacitor MPX%20series.pdf Film Capacitors 1.2uF 305V