MPX125K305H
MPX125K305H Illinois Capacitor
MPX%20series.pdf
Виробник: Illinois Capacitor
Description: CAP FILM 1.2UF 10% 305VAC RAD
Написати відгук
Інші пропозиції MPX125K305H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPX125K305H MPX125K305H Виробник : CDE / Illinois Capacitor MPX_series-1274328.pdf Film Capacitors 1.2uF 305V