MPX126K305N
MPX126K305N Cornell Dubilier / Illinois Capacitor
MPX.pdf
Виробник: Cornell Dubilier / Illinois Capacitor
Description: CAP FILM 12UF 10% 305VAC RADIAL
Packaging: Tray
Tolerance: ±10%
Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 1.476" (37.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X2
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 305V
Height - Seated (Max): 1.791" (45.50mm)
Capacitance: 12 µF
Size / Dimension: 1.673" L x 1.181" W (42.50mm x 30.00mm)
Написати відгук
Description: CAP FILM 12UF 10% 305VAC RADIAL, Packaging: Tray, Tolerance: ±10%, Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 1.476" (37.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 305V, Height - Seated (Max): 1.791" (45.50mm), Capacitance: 12 µF, Size / Dimension: 1.673" L x 1.181" W (42.50mm x 30.00mm).
Інші пропозиції MPX126K305N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPX126K305N MPX126K305N Виробник : CDE / Illinois Capacitor MPX_series-1274328.pdf Film Capacitors 12uF 305V