Продукція > TDK > MPZ1608S331AT
MPZ1608S331AT
MPZ1608S331AT TDK
Виробник: TDK
Ferrite Beads 0603 330ohms 100MHz Rdc 0.08ohms 1.7A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук