MQ01ABD100V Toshiba Semiconductor and Storage
Виробник: Toshiba Semiconductor and Storage
Description: INTERNAL HARD DISK DRIVES
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 100.00mm x 69.85mm x 9.50mm
Memory Size: 1TB
Memory Type: Magnetic Disk (HDD)
Type: SATA II
Operating Temperature: 0°C ~ 55°C
Voltage - Supply: 5V
Form Factor: 2.5"
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INTERNAL HARD DISK DRIVES, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 100.00mm x 69.85mm x 9.50mm, Memory Size: 1TB, Memory Type: Magnetic Disk (HDD), Type: SATA II, Operating Temperature: 0°C ~ 55°C, Voltage - Supply: 5V, Form Factor: 2.5".